بسم الله الرحمن الرحیم

 

توجه                                  توجه                             توجه

 

پیغام مهم مدیریت سایت

سلام و عرض ادب و احترام خدمت کاربران محترم سایت

کاربران عزیز:

تمام مطالب سایت هزار و یک کلمه در مشکات ولایت به خصوص «شرح دروس معرفت نفس»، از فایل های صوتی حضرت استاد صمدی آملی حفظه الله می باشد که کانون فرهنگی مذهبی «مشکات ولایت» اجازه نشر شرح دروس را از شخص ایشان دارد.

اما متاسفانه مواجه شدیم با بعضی از کاربران سودجویی که بدون هیچ گونه اجازه از سوی استاد، اقدام به کپی کردن متون و تبدیل به آن به جزوه و کتاب نموده اند.

از آنجایی که بنده موظف به حفظ آثار ایشان هستم بر خود تکلیف دانستم و اقدام خلاف موازین شرعی و اخلاقی این کاربران سودجو را به حضرت استاد گزارش دادم و ایشان هم دستور پیگیری متخلفان را به ما داده اند که عزیزان سرنخ هایی را بدست آورده اند و در زمان مناسب با آن ها برخورد می شود.

اینجانب مدیر سایت هزار و یک کلمه در مشکات ولایت شرعا و عرفا از جانب ایشان مأمور به ابلاغ این نکته هستم که هر گونه چاپ و سوء استفاده از مطالب سایت، ممنوع و خلاف است و ایشان راضی به این سوء استفاده نیستند، چرا که مطالب از روی نوار پیاده شده و هیچ گونه ویرایشی در مورد بحث از سوی ایشان انجام نشده و لذا ممکن است موجب کج فهمی و مسائلی از این قبیل گردد.

و من الله التوفیق

مدیریت سایت هزار و یک کلمه در مشکات ولایت

نظرات (1) کلیک ها: 439

نظرات اخیر

  • مهمان - مریم

    با عرض سلام و ادب..وتبریک سال نو..بسیارمتاسفمم برای کسانیکه چنین اعمالی رو حتی درمسایل علمی انهم این علم انجام دادن...ان شالله همگان در مسیر هدایت و بصیرت باشیم....واقعا دعاگو شما مدیرمحترم هستیم...اول و اخرتون به خیر و نیکی باد.... سلام علیکم و عرض و ادب و احترام خدمت شما کاربر گرامی خداوند بر تو...
نمایش سایر نظرات
نظرات (0) کلیک ها: 391

اعرف الحق تعرف اهله، و اعرف الباطل تعرف اهله: یابن حار میگوید: من و چند نفرِ دیگردر مسجد کوفه نشته بودیم، که بین ما بحث و سخن در باب حق بالا کشید، که آیا علی حق است یا آن سه تا (اولی ابوبکر و دومی و سومی)؟ . در این هنگام امام امیر المومنین علی علیه السلام وارد مسجد شدند، من نزد ایشان رفتم و پرسیدم؛ یا علی! آیا تو برحقی یا آن سه تا؟ امام علی علیه السلام فرمودند: یابن حار ( اعرف الحق تعرف اهله، و اعرف الباطل تعرف اهله ) اول حق را بشناس تا اهل آن را بشناسي و باطل را نيز بشناس، اهل آن برايت آشكار مي گردد. راقم گوید: اگر اهل حق باشی، حق را میشناسی. و اگر اهل باطل باشی، باطل را میشناسی . امام قضاوت را به او واگذار کرد و او سکوت کرد و دیگر سخنی نگفت . چون تو بر حق آفریده شده ای اگر بر فطرت سلیم خود باشی اهل حق را میشناسی . وچون از صراط خارج شدی از حق سخن مگو . منبع: مشکات ولایت عقل و فطرت کانال مشکات ولایت @meshkatehvelayat لینک کانال https://telegram.me/meshkatehvelayat

نظرات (0) کلیک ها: 1201
نظرات (0) کلیک ها: 408