بسم الله الرحمن الرحیم

 

توجه                                  توجه                             توجه

 

پیغام مهم مدیریت سایت

سلام و عرض ادب و احترام خدمت کاربران محترم سایت

کاربران عزیز:

تمام مطالب سایت هزار و یک کلمه در مشکات ولایت به خصوص «شرح دروس معرفت نفس»، از فایل های صوتی حضرت استاد صمدی آملی حفظه الله می باشد که کانون فرهنگی مذهبی «مشکات ولایت» اجازه نشر شرح دروس را از شخص ایشان دارد.

اما متاسفانه مواجه شدیم با بعضی از کاربران سودجویی که بدون هیچ گونه اجازه از سوی استاد، اقدام به کپی کردن متون و تبدیل به آن به جزوه و کتاب نموده اند.

از آنجایی که بنده موظف به حفظ آثار ایشان هستم بر خود تکلیف دانستم و اقدام خلاف موازین شرعی و اخلاقی این کاربران سودجو را به حضرت استاد گزارش دادم و ایشان هم دستور پیگیری متخلفان را به ما داده اند که عزیزان سرنخ هایی را بدست آورده اند و در زمان مناسب با آن ها برخورد می شود.

اینجانب مدیر سایت هزار و یک کلمه در مشکات ولایت شرعا و عرفا از جانب ایشان مأمور به ابلاغ این نکته هستم که هر گونه چاپ و سوء استفاده از مطالب سایت، ممنوع و خلاف است و ایشان راضی به این سوء استفاده نیستند، چرا که مطالب از روی نوار پیاده شده و هیچ گونه ویرایشی در مورد بحث از سوی ایشان انجام نشده و لذا ممکن است موجب کج فهمی و مسائلی از این قبیل گردد.

و من الله التوفیق

مدیریت سایت هزار و یک کلمه در مشکات ولایت


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • مهمان - مریم

  با عرض سلام و ادب..وتبریک سال نو..بسیارمتاسفمم برای کسانیکه چنین اعمالی رو حتی درمسایل علمی انهم این علم انجام دادن...ان شالله همگان در مسیر هدایت و بصیرت باشیم....واقعا دعاگو شما مدیرمحترم هستیم...اول و اخرتون به خیر و نیکی باد....


  سلام علیکم و عرض و ادب و احترام خدمت شما کاربر گرامی
  خداوند بر توفیقاتتان بیفزاید.
  جزاکم الله

  آخرین بار در تاریخ حدود 5 ماه قبل توسط Super User ویرایش شد